Bulut Çözümler

Sunmak istediğiniz hizmete uygun olarak, bulut tabanlı entegre, güvenilir ve ölçeklenebilir yerel ve karma çözümler üretiyoruz.

MRP tarafından
sunulan Bulut Çözümler ile fırsatlardan yararlanın!

Verilerinizi toplayıp bağlantılı hale getirmenize, değişime esnek yanıt vermenize ve dijital olarak dönüşüm yaşanan bir dünyada rekabet etmenize yardımcı olacak bulut çözümlerimizden yararlanın.

Bulut Çözümler

İnşaat Noktası

İnşaat Noktası; inşaat, yapı sektörü ve bağlı sektörlere hizmet veren ve sektörün ihtiyaçların karşılık veren bir içerik sağlayıcıdır. Sektörün yerel ve global güncel gelişmelerden anında haberdar olmasını, demir-çelik, hurda vb. sektör piyasa fiyatlarını tarafsız bir şekilde paylaşarak ihtiyaçları karşılamayı, ziyaretçileri güncel projeler hakkında bilgilendirmeyi ve bünyesinde bulundurduğu firma rehberiyle sektör içerisindeki iletişimi kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

Temel Hizmetler

  • Demir Çelik Piyasası'nın nabzını tutuyoruz, günlük ve güncel inşaat demiri, çelik hasır ve hurda fiyatları bilgisi ve piyasa hareketleri.
  • Yerel ve global piyasalardan son gelişmeler, sektörden isimlerle röportajlar, sektörel fuar bilgileri, gündemden son gelişmelerle ilgili haberlerimizle izleyicilerimizi yapı, inşaat ve emlak dünyası hakkında anında tarafsız bilgi ile buluşturuyoruz.
  • Yerel demir çelik piyasalarından fiyat endekslerindeki en güncel rakamlara erişip fiyat istatistiklerine tek tıkla ulaşabileceğiniz grafikler ile piyasa hareketlerini sunuyoruz.
  • Ziyaretçilerimiz için inşaat, yapı dünyası, emlak ve ilgili sektörlerden binlerce firma, ürün arama, bilgilerine ulaşma ve iletişime geçme kolaylığı sunarken firmalar için firma profili oluşturarak mini web sitesi edinme imkanı ve potansiyel müşterileri ile iletişime geçme imkanı sunuyoruz.
  • Türkiye'nin her yerinde planlanan, devam eden ve tamamlanan konut projeleri ile ilgili konum, fiyat, ödeme planı, teslim tarihi gibi tüm proje detaylarını paylaşıyoruz.